Godtesjuk
godtesjuk.no
227 g
175 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 500 kr · 325 kr igjen
- Ordinær
- 349 kr
- Enhet
- 770,93 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Baileys · 227 g
Baileys Chocolate Collection Box 227g ... som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Godtesjuk
godtesjuk.no
227 g
175 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godtesjuk godtesjuk.no 227 g | 175 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 500 kr · 325 kr igjen | 349 kr | −50 % | 770,93 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på godtesjuk.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 175 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Baileys Chocolate Collection Box 227g ...
Denne varen · 227 g
175 kr · 770,93 kr/kg · laveste 175 kr
24 g
25 kr · 833,33 kr/100 g · laveste 25 kr