tights.no
tights.no
35 g
37 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 962 kr igjen
- Ordinær
- 37 kr
- Enhet
- 105,71 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Treningstilskudd · 35 g · mindre tema
Liker du Barebells sine proteinbarer? Da MÅ du prøve Monster Proteinbar ! Dette er vår absolutt BESTE bar! Barebells Protein Core Bar er en proteinbar av mindre størrelse i forskjellige smaker, toppet med crisp og kakao og med en kremet kjerne. Alle er beriket med 13 gram protein per bar og helt fri for tilsatt sukker. Perfekt som et lite fettfattig, lite kaloriinnhold. <1,3 gram naturlig forekommende sukker. 13 g protein per bar. <148 kcal per bar. Spis en proteinbar rett etter trening eller når du vil ha en ekstra proteinrik snack. Inneholder søtstoffer og naturlig forekommende sukkerarter. Næringsinnhold Per bar (40g) Energi (kcal) 145 Fett (g) 5,6 mettet (g) 1,5 Karbohydrater (g) 13 sukkerarter (g) 1,2 Fiber (g) 3 Proteiner (g) 13 Salt (g) 0,07 Ingredienser : melkeprotein , fuktihetsbevarande middel (glyserol), søtstoff (maltitol), isomaltooligosackarider, kollagenpeptidene, kakaosmør, MILK , proteinkrisp (melkeprotein , rismel, SOJALECITIN ), vann, palmefett, smaksstoffer, eplepulver, maisstivelse, syre regulatorer medeln ( sitronsyre), emulgatorer ( SOJALECITIN ), søtstoffer, (sukralose). Kan inneholde spor av gluten, egg, peanøtter og andre nøtter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
35 g
37 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 35 g | 37 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 962 kr igjen | 37 kr | −0 % | 105,71 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Kosttilskudd. Mindre tema enn vanlig mat.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 37 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Barebells Core Bar Peanut Butter 35g
Denne varen · 35 g
37 kr · 105,71 kr/100 g · laveste 37 kr
18 × 35 g
666 kr · 1 057,14 kr/kg · laveste 666 kr