Billigmarkedet
billigmarkedet.no
144 g
28 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 28 kr
- Enhet
- 194,44 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Becky's · 144 g
Becky's Sour Party Straws er en fargerik godterinyhet som garantert setter fart på smaksløkene! Hver pakke inneholder sugerør fylt med surt pulver i smakene blåbær, drue, appelsin, ananas og jordbær – en eksplosiv kombinasjon som gjør dette til en sikker vinner i barnebursdag, godtepose eller som lørdagsgodt. Sugerørene er morsomme å spise og gir en liten nostalgisk vri med sitt syrlige innhold. Vær obs: Inneholder små deler og er ikke egnet for barn under 3 år. 🍭 Sjekk ut vårt store utvalg av surt og spennende godteri for både store og små! Detaljer: Innhold: 144g surt pulver fordelt på flere sugerør Smak: Blåbær, drue, appelsin, ananas, jordbær Inneholder små deler – ikke egnet for barn under 3 år EAN: 8713305819025 Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: surt godteri, surt pulver, party sugerør, fruktgodteri, barnegodteri, fargerikt godteri, Becky’s godteri, surt snacks, godteri med blåbærsmak, godteri med jordbærsmak, surt lørdagsgodt, godteri til barnebursdag
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
144 g
28 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 144 g | 28 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 28 kr | −0 % | 194,44 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 28 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Becky's Sour Party Straws 144g | Sugerør med surt pulver
Denne varen · 144 g
28 kr · 194,44 kr/kg · laveste 28 kr
30 kr · 30 kr/stk · laveste 30 kr
10 g
79 kr · 790 kr/100 g · laveste 79 kr