Rawfoodshop
rawfoodshop.no
10 g
79 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 520 kr igjen
- Ordinær
- 79 kr
- Enhet
- 790 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 10 g
Vaniljeekstrakt pulver ØKO 10g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
10 g
79 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 10 g | 79 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 520 kr igjen | 79 kr | −0 % | 790 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 79 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Vaniljeekstrakt pulver ØKO 10g
Denne varen · 10 g
79 kr · 790 kr/100 g · laveste 79 kr
60 g
84 kr · 140 kr/100 g · laveste 84 kr
144 g
28 kr · 194,44 kr/kg · laveste 28 kr
250 g
99 kr · 396 kr/kg · laveste 99 kr
250 g
135 kr · 540 kr/kg · laveste 135 kr
250 g
159 kr · 636 kr/kg · laveste 159 kr