FUDI
fudi.no
360 g
53,91 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 745,09 kr igjen
- Ordinær
- 59,9 kr
- Enhet
- 149,75 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Bibigo · 360 g
Bibigo Tteokbokki Hot & Spicy – seige koreanske riskaker i en søt og sterk chilisaus, en av Koreas mest elskede gateretter. Rask å tilberede og full av smak, perfekt for deg som elsker autentisk koreansk komfortmat med et godt sting. Se mer i tteokbokki-utvalget .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
360 g
53,91 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 360 g | 53,91 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 745,09 kr igjen | 59,9 kr | −10 % | 149,75 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 53,91 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Bibigo Tteokbokki Hot & Spicy 360g
Denne varen · 360 g
53,91 kr · 149,75 kr/kg · laveste 53,91 kr
343 g
50 kr · 127,88 kr/kg · laveste 50 kr
130 g
35,91 kr · 276,23 kr/kg · laveste 35,91 kr
125 g
35,91 kr · 287,28 kr/kg · laveste 35,91 kr
125 g
35,91 kr · 287,28 kr/kg · laveste 35,91 kr
360 g
238 kr · 661,11 kr/kg · laveste 238 kr