FUDI
fudi.no
125 g
35,91 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 763,09 kr igjen
- Ordinær
- 39,9 kr
- Enhet
- 287,28 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Bibigo · 125 g
Bibigo Tteokbokki Cup Sweet & Spicy – koreanske riskaker i en søt og krydret saus, klare i praktisk kopp. Den seige, tyggbare teksturen og den karakteristiske gochujang-baserte sausen gjør dette til en autentisk koreansk street food-favoritt på minutter. Se mer i tteokbokki-utvalget .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
125 g
35,91 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 125 g | 35,91 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 763,09 kr igjen | 39,9 kr | −10 % | 287,28 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 35,91 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Bibigo Tteokbokki Cup Sweet & Spicy 125g
Denne varen · 125 g
35,91 kr · 287,28 kr/kg · laveste 35,91 kr
360 g
53,91 kr · 149,75 kr/kg · laveste 53,91 kr
130 g
35,91 kr · 276,23 kr/kg · laveste 35,91 kr
125 g
35,91 kr · 287,28 kr/kg · laveste 35,91 kr
125 g
44 kr · 352 kr/kg · laveste 44 kr
125 g
117 kr · 936 kr/kg · laveste 117 kr