Rawfoodshop
rawfoodshop.no
220 g
94 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 505 kr igjen
- Ordinær
- 94 kr
- Enhet
- 427,27 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 220 g
Buljong Gjærfri ØKO 220g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
220 g
94 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 220 g | 94 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 505 kr igjen | 94 kr | −0 % | 427,27 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 94 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Buljong Gjærfri ØKO 220g
Denne varen · 220 g
94 kr · 427,27 kr/kg · laveste 94 kr
220 g
241 kr · 1 095,45 kr/kg · laveste 241 kr