Økoland
okoland.no
50 g
66,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 932,25 kr igjen
- Ordinær
- 89 kr
- Enhet
- 133,5 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

50 g
Økologisk carobpulver fra Rapunzel er laget av skånsomt ristede og malte carobbelger. Det har en naturlig sødme og en mild, karamellaktig smak, noe som gjør det til et perfekt alternativ til kakao i drikker, bakverk og desserter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
50 g
66,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 50 g | 66,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 932,25 kr igjen | 89 kr | −25 % | 133,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 66,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Carobpulver250 g, økologisk, Rapunzel
Denne varen · 50 g
66,75 kr · 133,5 kr/100 g · laveste 66,75 kr
0 g
21,75 kr · 21,75 kr/stk · laveste 21,75 kr
0 g
21,75 kr · 21,75 kr/stk · laveste 21,75 kr
0 g
21,75 kr · 21,75 kr/stk · laveste 21,75 kr
0 g
104,25 kr · 104,25 kr/stk · laveste 104,25 kr
50 g
186,75 kr · 373,5 kr/100 g · laveste 186,75 kr