Økoland
okoland.no
50 g
186,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 812,25 kr igjen
- Ordinær
- 249 kr
- Enhet
- 373,5 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

50 g
Økologisk ghee fra Rapunzel er et tradisjonelt klarnet smør laget av økologisk smør av høy kvalitet. Med sin rike, nøtteaktige smak og høye røykepunkt er det et allsidig fett til matlaging, baking og steking.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
50 g
186,75 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
50 g
186,75 kr
Økoland
okoland.no
50 g
186,75 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 50 g | 186,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 812,25 kr igjen | 249 kr | −25 % | 373,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 50 g | 186,75 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 812,25 kr igjen | 249 kr | −25 % | 373,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 50 g | 186,75 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 812,25 kr igjen | 249 kr | −25 % | 373,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 186,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Ghee250 g, økologisk, Rapunzel
Denne varen · 50 g
186,75 kr · 373,5 kr/100 g · laveste 186,75 kr
0 g
21,75 kr · 21,75 kr/stk · laveste 21,75 kr
0 g
21,75 kr · 21,75 kr/stk · laveste 21,75 kr
0 g
21,75 kr · 21,75 kr/stk · laveste 21,75 kr
0 g
104,25 kr · 104,25 kr/stk · laveste 104,25 kr
50 g
66,75 kr · 133,5 kr/100 g · laveste 66,75 kr