Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
199 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 400 kr igjen
- Ordinær
- 199 kr
- Enhet
- 398 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 500 g
Cashewnöt smør RAW ØKO 500g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
199 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 199 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 400 kr igjen | 199 kr | −0 % | 398 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 199 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Cashewnöt smør RAW ØKO 500g
Denne varen · 500 g
199 kr · 398 kr/kg · laveste 199 kr
500 g
78 kr · 156 kr/kg · laveste 78 kr
500 g
85 kr · 170 kr/kg · laveste 85 kr
500 g
296 kr · 592 kr/kg · laveste 296 kr