Rawfoodshop
rawfoodshop.no
3 × 200 g
335 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 264 kr igjen
- Ordinær
- 335 kr
- Enhet
- 558,33 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 3 × 200 g
Cashewnøtter Bringebær EKO 200 g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
3 × 200 g
335 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 3 × 200 g | 335 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 264 kr igjen | 335 kr | −0 % | 558,33 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 335 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Cashewnøtter Bringebær EKO 200 g x 3 pakker
Denne varen · 3 × 200 g
335 kr · 558,33 kr/kg · laveste 335 kr
3 × 500 g
355 kr · 236,67 kr/kg · laveste 355 kr
3 × 200 g
179 kr · 298,33 kr/kg · laveste 179 kr
5 × 200 g
505 kr · 505 kr/kg · laveste 505 kr
5 × 200 g
558 kr · 558 kr/kg · laveste 558 kr
200 g
112 kr · 560 kr/kg · laveste 112 kr