Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
102 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 497 kr igjen
- Ordinær
- 102 kr
- Enhet
- 510 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 200 g
Cashewnøtter Parmesan ØKO 200g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
102 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 200 g | 102 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 497 kr igjen | 102 kr | −0 % | 510 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 102 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Cashewnøtter Parmesan ØKO 200g
Denne varen · 200 g
102 kr · 510 kr/kg · laveste 102 kr
200 g
60 kr · 300 kr/kg · laveste 60 kr
200 g
101 kr · 505 kr/kg · laveste 101 kr
200 g
179 kr · 895 kr/kg · laveste 179 kr
200 g
299 kr · 1 495 kr/kg · laveste 299 kr
200 g
505 kr · 2 525 kr/kg · laveste 505 kr