Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
355 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 244 kr igjen
- Ordinær
- 355 kr
- Enhet
- 710 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 500 g
Cashewnøtter Premium RAW ØKO 500g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
355 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 355 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 244 kr igjen | 355 kr | −0 % | 710 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 355 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Cashewnøtter Premium RAW ØKO 500g x 3 pakker
Denne varen · 500 g
355 kr · 710 kr/kg · laveste 355 kr
1 kg
190 kr · 190 kr/kg · laveste 190 kr
500 g
105 kr · 210 kr/kg · laveste 105 kr
1 kg
215 kr · 215 kr/kg · laveste 215 kr
1 kg
570 kr · 570 kr/kg · laveste 570 kr
1 kg
951 kr · 951 kr/kg · laveste 951 kr