Rawfoodshop
rawfoodshop.no
1 kg
606 kr
Billigst nå
- Frakt
- Fri frakt
- Kutt
- −0 %
- Ordinær
- 606 kr
- Enhet
- 606 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 1 kg
Celtic Havsalt Grovt 1kg x 5 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
1 kg
606 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 1 kg | 606 kr Billigst nå | 0 kr | Ja | 606 kr | −0 % | 606 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 606 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Celtic Havsalt Grovt 1kg x 5 pakker
Denne varen · 1 kg
606 kr · 606 kr/kg · laveste 606 kr
1 kg
168 kr · 168 kr/kg · laveste 168 kr
500 g
93 kr · 186 kr/kg · laveste 93 kr
1 kg
436 kr · 436 kr/kg · laveste 436 kr
500 g
240 kr · 480 kr/kg · laveste 240 kr
500 g
333 kr · 666 kr/kg · laveste 333 kr