Godtesjuk
godtesjuk.no
55 g
18 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 500 kr · 482 kr igjen
- Ordinær
- 35 kr
- Enhet
- 32,73 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

55 g · mindre tema
Chiefs Protein Bar Crispy Cookie 55g (Datotilbud) som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Godtesjuk
godtesjuk.no
55 g
18 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godtesjuk godtesjuk.no 55 g | 18 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 500 kr · 482 kr igjen | 35 kr | −49 % | 32,73 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på godtesjuk.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Proteinbarer og helsekost. Mindre tema enn vanlig mat.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 18 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Chiefs Protein Bar Crispy Cookie 55g (Datotilbud)
Denne varen · 55 g
18 kr · 32,73 kr/100 g · laveste 18 kr
55 g
18 kr · 32,73 kr/100 g · laveste 18 kr