Godtesjuk
godtesjuk.no
300 g
28 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 500 kr · 472 kr igjen
- Ordinær
- 69 kr
- Enhet
- 93,33 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Felko · 300 g
Dr. Sweet Candy Party Mix 300g (Datotilbud) som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Godtesjuk
godtesjuk.no
300 g
28 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godtesjuk godtesjuk.no 300 g | 28 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 500 kr · 472 kr igjen | 69 kr | −59 % | 93,33 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på godtesjuk.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 28 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Dr. Sweet Candy Party Mix 300g (Datotilbud)
Denne varen · 300 g
28 kr · 93,33 kr/kg · laveste 28 kr
40 g
20 kr · 46,51 kr/100 g · laveste 20 kr
10 kr · 56,18 kr/kg · laveste 10 kr
10 kr · 56,18 kr/kg · laveste 10 kr
10 kr · 56,18 kr/kg · laveste 10 kr
300 g
36 kr · 120 kr/kg · laveste 36 kr