Godtesjuk
godtesjuk.no
300 g
36 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 500 kr · 464 kr igjen
- Ordinær
- 89 kr
- Enhet
- 120 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Wawel · 300 g
Wawel Truffles Mix 300g (Datotilbud) som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Godtesjuk
godtesjuk.no
300 g
36 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godtesjuk godtesjuk.no 300 g | 36 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 500 kr · 464 kr igjen | 89 kr | −60 % | 120 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på godtesjuk.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 36 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Wawel Truffles Mix 300g (Datotilbud)
Denne varen · 300 g
36 kr · 120 kr/kg · laveste 36 kr
38 g
13 kr · 34,21 kr/100 g · laveste 13 kr
300 g
28 kr · 93,33 kr/kg · laveste 28 kr
160 g
44 kr · 275 kr/kg · laveste 44 kr