Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
244 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 355 kr igjen
- Ordinær
- 244 kr
- Enhet
- 1 220 kr/kg
- Dato
- 31. jan. 2027 · Best før

Rawfoodshop · 200 g
Fiken ØKO 200g x 5 pakket som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
244 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 200 g | 244 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 355 kr igjen | 244 kr | −0 % | 1 220 kr/kg | 31. jan. 2027 Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 244 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Fiken ØKO 200g x 5 pakket
Denne varen · 200 g
244 kr · 1 220 kr/kg · laveste 244 kr
200 g
49 kr · 245 kr/kg · laveste 49 kr
200 g
50 kr · 250 kr/kg · laveste 50 kr
200 g
69 kr · 345 kr/kg · laveste 69 kr
200 g
146 kr · 730 kr/kg · laveste 146 kr