Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
223 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 376 kr igjen
- Ordinær
- 223 kr
- Enhet
- 1 115 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 200 g
Frukt- & Nøttemiks Sjokolade Cashew Skogsbær ØKO 200g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
223 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 200 g | 223 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 376 kr igjen | 223 kr | −0 % | 1 115 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 223 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Frukt- & Nøttemiks Sjokolade Cashew Skogsbær ØKO 200g x 3 pakker
Denne varen · 200 g
223 kr · 1 115 kr/kg · laveste 223 kr
500 g
155 kr · 310 kr/kg · laveste 155 kr
200 g
74 kr · 370 kr/kg · laveste 74 kr
500 g
463 kr · 926 kr/kg · laveste 463 kr
500 g
772 kr · 1 544 kr/kg · laveste 772 kr
200 g
372 kr · 1 860 kr/kg · laveste 372 kr