FUDI
fudi.no
215 g
44,91 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 754,09 kr igjen
- Ordinær
- 49,9 kr
- Enhet
- 208,88 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Garak · 215 g
Garak Hot Chicken Udon er tykke, glatte udonnudler i en sterk, smaksrik kyllingbuljong. Klar på minutter i den praktiske bollen for en varm, fyrig nudelrett. Perfekt for deg som liker det hett. Se flere nudler i nudelutvalget . Type: Udon-nudler (tykke hvetenudler).
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
215 g
44,91 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 215 g | 44,91 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 754,09 kr igjen | 49,9 kr | −10 % | 208,88 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 44,91 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Garak Hot Chicken Udon 215g
Denne varen · 215 g
44,91 kr · 208,88 kr/kg · laveste 44,91 kr
29 kr · 29 kr/stk · laveste 29 kr
280 g
32,9 kr · 117,5 kr/kg · laveste 32,9 kr
650 g
98,91 kr · 152,17 kr/kg · laveste 98,91 kr
725 g
125,91 kr · 173,67 kr/kg · laveste 125,91 kr
215 g
44,91 kr · 208,88 kr/kg · laveste 44,91 kr