FUDI
fudi.no
645 g
53,91 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 745,09 kr igjen
- Ordinær
- 59,9 kr
- Enhet
- 83,58 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Garak · 645 g
Tykke udonnudler med buljong på katsuobushi (røkt, tørket bonito) i japansk stil. Varm opp, topp med vårløk – og middagen er klar på minutter. 645 g. Ferdigpakkede udon-porsjoner med buljongbase gjør dette til en av de raskeste veiene til ekte japansk nudelsuppe. Topp med tempura-biter, kamaboko eller et bløtkokt egg for full izakaya-følelse hjemme. Se flere nudler i nudelutvalget .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
645 g
53,91 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 645 g | 53,91 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 745,09 kr igjen | 59,9 kr | −10 % | 83,58 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 53,91 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Garak Katsuo Udon 645g
Denne varen · 645 g
53,91 kr · 83,58 kr/kg · laveste 53,91 kr
215 g
44,91 kr · 208,88 kr/kg · laveste 44,91 kr
215 g
44,91 kr · 208,88 kr/kg · laveste 44,91 kr