Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
171 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 428 kr igjen
- Ordinær
- 171 kr
- Enhet
- 342 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 50 g
Grønn te Warm Soul 50g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
171 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 50 g | 171 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 428 kr igjen | 171 kr | −0 % | 342 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 171 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Grønn te Warm Soul 50g x 3 pakker
Denne varen · 50 g
171 kr · 342 kr/100 g · laveste 171 kr
50 g
67 kr · 134 kr/100 g · laveste 67 kr
1 kg
141 kr · 141 kr/kg · laveste 141 kr
50 g
162 kr · 324 kr/100 g · laveste 162 kr
50 g
226 kr · 452 kr/100 g · laveste 226 kr
500 ml
531 kr · 1 062 kr/kg · laveste 531 kr