Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
124 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 475 kr igjen
- Ordinær
- 124 kr
- Enhet
- 24,8 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Herbaveda · 500 g
Gurkemeie ØKO 500g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
124 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 124 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 475 kr igjen | 124 kr | −0 % | 24,8 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 124 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Gurkemeie ØKO 500g
Denne varen · 500 g
124 kr · 24,8 kr/100 g · laveste 124 kr
1 kg
238 kr · 23,8 kr/100 g · laveste 238 kr
500 g
134 kr · 26,8 kr/100 g · laveste 134 kr
500 g
241 kr · 48,2 kr/100 g · laveste 241 kr
500 g
302 kr · 60,4 kr/100 g · laveste 302 kr
500 g
442 kr · 88,4 kr/100 g · laveste 442 kr