Godtesjuk
godtesjuk.no
400 g
45 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 500 kr · 455 kr igjen
- Ordinær
- 89 kr
- Enhet
- 112,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

400 g
Happiness Konfekt Sjokolade 400g (Datotilbud) som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Godtesjuk
godtesjuk.no
400 g
45 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godtesjuk godtesjuk.no 400 g | 45 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 500 kr · 455 kr igjen | 89 kr | −49 % | 112,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på godtesjuk.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 45 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Happiness Konfekt Sjokolade 400g (Datotilbud)
Denne varen · 400 g
45 kr · 112,5 kr/kg · laveste 45 kr
100 g
94 kr · 94 kr/100 g · laveste 94 kr
160 g
44 kr · 275 kr/kg · laveste 44 kr