Godtesjuk
godtesjuk.no
160 g
44 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 500 kr · 456 kr igjen
- Ordinær
- 110 kr
- Enhet
- 275 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Wawel · 160 g
Wawel Malaga Konfekt Eske 160g (Datotilbud) som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Godtesjuk
godtesjuk.no
160 g
44 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godtesjuk godtesjuk.no 160 g | 44 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 500 kr · 456 kr igjen | 110 kr | −60 % | 275 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på godtesjuk.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 44 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Wawel Malaga Konfekt Eske 160g (Datotilbud)
Denne varen · 160 g
44 kr · 275 kr/kg · laveste 44 kr
38 g
13 kr · 34,21 kr/100 g · laveste 13 kr
160 g
15 kr · 93,75 kr/kg · laveste 15 kr
400 g
45 kr · 112,5 kr/kg · laveste 45 kr
300 g
36 kr · 120 kr/kg · laveste 36 kr