Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
139 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 460 kr igjen
- Ordinær
- 139 kr
- Enhet
- 695 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 200 g
Hasselnøtter Mørk, Hvit og Lys Sjokolade ØKO 200g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
139 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 200 g | 139 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 460 kr igjen | 139 kr | −0 % | 695 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 139 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Hasselnøtter Mørk, Hvit og Lys Sjokolade ØKO 200g
Denne varen · 200 g
139 kr · 695 kr/kg · laveste 139 kr
1 kg
291 kr · 291 kr/kg · laveste 291 kr
200 g
76 kr · 380 kr/kg · laveste 76 kr
200 g
93 kr · 465 kr/kg · laveste 93 kr
200 g
227 kr · 1 135 kr/kg · laveste 227 kr
200 g
378 kr · 1 890 kr/kg · laveste 378 kr