Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
76 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 523 kr igjen
- Ordinær
- 76 kr
- Enhet
- 380 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 200 g
Hasselnøtter Premium RAW ØKO 200g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
76 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 200 g | 76 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 523 kr igjen | 76 kr | −0 % | 380 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 76 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Hasselnøtter Premium RAW ØKO 200g
Denne varen · 200 g
76 kr · 380 kr/kg · laveste 76 kr
1 kg
291 kr · 291 kr/kg · laveste 291 kr
500 g
157 kr · 314 kr/kg · laveste 157 kr
200 g
91 kr · 455 kr/kg · laveste 91 kr
200 g
227 kr · 1 135 kr/kg · laveste 227 kr
200 g
378 kr · 1 890 kr/kg · laveste 378 kr