Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
152 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 447 kr igjen
- Ordinær
- 152 kr
- Enhet
- 304 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 500 g
Havsalt Atlanterhavet Fintmalt 500g x 5 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
152 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 152 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 447 kr igjen | 152 kr | −0 % | 304 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 152 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Havsalt Atlanterhavet Fintmalt 500g x 5 pakker
Denne varen · 500 g
152 kr · 304 kr/kg · laveste 152 kr
500 g
43 kr · 86 kr/kg · laveste 43 kr
500 g
161 kr · 322 kr/kg · laveste 161 kr
500 g
240 kr · 480 kr/kg · laveste 240 kr
500 g
333 kr · 666 kr/kg · laveste 333 kr
500 g
573 kr · 1 146 kr/kg · laveste 573 kr