Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
59 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 540 kr igjen
- Ordinær
- 59 kr
- Enhet
- 118 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 50 g
Herbes de Provence ØKO 50g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
59 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 50 g | 59 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 540 kr igjen | 59 kr | −0 % | 118 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 59 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Herbes de Provence ØKO 50g
Denne varen · 50 g
59 kr · 118 kr/100 g · laveste 59 kr
149 kr · 149 kr/stk · laveste 149 kr