Billigmarkedet
billigmarkedet.no
500 g
29 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 29 kr
- Enhet
- 58 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

500 g
Oppdag det populære Himalayasaltet – et naturlig salt med vakker rosa farge, utvunnet fra urgamle saltforekomster i Himalayafjellene i Pakistan. Dette saltet er kjent for sitt rike innhold av naturlige mineraler som jod, magnesium og kalium, som bidrar til en balansert smak og næringsverdi. Bruk Himalayasalt som et smakfullt alternativ til vanlig bordsalt i matlaging, eller nyt det som en luksuriøs spa-opplevelse i badekaret. Det har naturlige rensende og avslappende egenskaper som gjør det ideelt både til kjøkkenet og velværebruk. Selges i praktisk pose på 500g , perfekt til daglig bruk. 🧘♀️ Et must for deg som verdsetter naturlige og rene produkter i hverdagen. Inneholder: 1 pose Himalayasalt (500g) Detaljer: Mengde: 500g Farge: Rosa Bruksområde: Matlaging, bad og spa Opprinnelse: Himalayafjellene i Pakistan Rik på naturlige mineraler og sporstoffer Fra vår nederlandske leverandør Modell: 856000340 EAN: 8719202841947 Merke: Fra vår nederlandske leverandør Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. Nøkkelord: himalayasalt, rosa salt, mineralsalt, naturlig salt, spa salt, badesalt, gourmet salt, rent salt
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
500 g
29 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 500 g | 29 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 29 kr | −0 % | 58 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 29 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Himalayasalt 500g | Naturlig rosa salt | Rik på mineraler
Denne varen · 500 g
29 kr · 58 kr/kg · laveste 29 kr
500 g
14,9 kr · 29,8 kr/kg · laveste 14,9 kr
30 kr · 30 kr/stk · laveste 30 kr
500 g
24,9 kr · 49,8 kr/kg · laveste 24,9 kr
500 g
48 kr · 96 kr/kg · laveste 48 kr
500 g
48 kr · 96 kr/kg · laveste 48 kr