Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
107 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 492 kr igjen
- Ordinær
- 107 kr
- Enhet
- 214 kr/100 g
- Dato
- 6. okt. 2026 · Best før

Herbaveda · 50 g
Hvit pepper Mal ØKO 50g x 5 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
50 g
107 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 50 g | 107 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 492 kr igjen | 107 kr | −0 % | 214 kr/100 g | 6. okt. 2026 Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 107 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Hvit pepper Mal ØKO 50g x 5 pakker
Denne varen · 50 g
107 kr · 214 kr/100 g · laveste 107 kr
500 g
241 kr · 48,2 kr/100 g · laveste 241 kr
50 g
28 kr · 56 kr/100 g · laveste 28 kr
50 g
85 kr · 170 kr/100 g · laveste 85 kr
50 g
137 kr · 274 kr/100 g · laveste 137 kr
50 g
190 kr · 380 kr/100 g · laveste 190 kr