Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
245 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 354 kr igjen
- Ordinær
- 245 kr
- Enhet
- 1 225 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 200 g
Ingefær Kristallisert ØKO 200g x 5 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
245 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 200 g | 245 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 354 kr igjen | 245 kr | −0 % | 1 225 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 245 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Ingefær Kristallisert ØKO 200g x 5 pakker
Denne varen · 200 g
245 kr · 1 225 kr/kg · laveste 245 kr
500 g
161 kr · 322 kr/kg · laveste 161 kr
200 g
71 kr · 355 kr/kg · laveste 71 kr
200 g
189 kr · 945 kr/kg · laveste 189 kr
200 g
211 kr · 1 055 kr/kg · laveste 211 kr
200 g
351 kr · 1 755 kr/kg · laveste 351 kr