Økoland
okoland.no
5 kg
599,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 399,75 kr igjen
- Ordinær
- 799 kr
- Enhet
- 119,85 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 kg
Ökovital sine økologiske ingefærsticks er myke gelébiter med en balansert kombinasjon av sødme og den karakteristiske styrken fra ingefær. Laget med økologiske ingredienser uten kunstige tilsetningsstoffer, gir de en ren og naturlig smaksopplevelse. Deilig godteri med ingefærsmak.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
5 kg
599,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 5 kg | 599,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 399,75 kr igjen | 799 kr | −25 % | 119,85 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 599,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Ingefær sticks2,5 kg, økologisk, Ökovital
Denne varen · 5 kg
599,25 kr · 119,85 kr/kg · laveste 599,25 kr
5 kg
374,25 kr · 74,85 kr/kg · laveste 374,25 kr
5 kg
374,25 kr · 74,85 kr/kg · laveste 374,25 kr
5 kg
599,25 kr · 119,85 kr/kg · laveste 599,25 kr
5 kg
599,25 kr · 119,85 kr/kg · laveste 599,25 kr
5 kg
599,25 kr · 119,85 kr/kg · laveste 599,25 kr