Økoland
okoland.no
5 kg
374,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 624,75 kr igjen
- Ordinær
- 499 kr
- Enhet
- 74,85 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 kg
Ökovital økologiske jungelmiks er en blanding av myke gelégodbiter formet som jungeldyr, med friske og naturlige fruktsmaker. Laget med økologiske ingredienser uten kunstige tilsetningsstoffer, gir de en ren og autentisk smaksopplevelse.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
5 kg
374,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 5 kg | 374,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 624,75 kr igjen | 499 kr | −25 % | 74,85 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 374,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Jungelmiks1,5 kg, økologisk, Ökovital
Denne varen · 5 kg
374,25 kr · 74,85 kr/kg · laveste 374,25 kr
25 kg
336,75 kr · 13,47 kr/kg · laveste 336,75 kr
5 kg
374,25 kr · 74,85 kr/kg · laveste 374,25 kr
5 kg
599,25 kr · 119,85 kr/kg · laveste 599,25 kr
5 kg
599,25 kr · 119,85 kr/kg · laveste 599,25 kr
5 kg
599,25 kr · 119,85 kr/kg · laveste 599,25 kr