FUDI
fudi.no
70 g
17,91 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 781,09 kr igjen
- Ordinær
- 19,9 kr
- Enhet
- 25,59 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Ippin · 70 g
Koppramen fra Ippin inspirert av Hakata-stilen fra Fukuoka, kjent for sin kraftige svinebuljong – her i rød utgave. Hell på kokende vann og vent noen minutter. 70 g. Se flere varianter i ramen-utvalget .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
70 g
17,91 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 70 g | 17,91 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 781,09 kr igjen | 19,9 kr | −10 % | 25,59 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 17,91 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Ippin Kopp Hakata Red Ramen 70g
Denne varen · 70 g
17,91 kr · 25,59 kr/100 g · laveste 17,91 kr
73 g
17,91 kr · 24,53 kr/100 g · laveste 17,91 kr