FUDI
fudi.no
73 g
17,91 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 781,09 kr igjen
- Ordinær
- 19,9 kr
- Enhet
- 24,53 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Ippin · 73 g
Koppramen fra Ippin med sterk misosuppe – fyldig og med god chilivarme. Hell på kokende vann og vent noen minutter. 73 g. Miso gir suppen en dyp, fermentert fylde, og chilien en varme som bygger seg fint utover i koppen. Rør godt før du spiser, og topp gjerne med sesamfrø eller nori om du vil skru opp opplevelsen. Se flere varianter i ramen-utvalget .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
73 g
17,91 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 73 g | 17,91 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 781,09 kr igjen | 19,9 kr | −10 % | 24,53 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 17,91 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Ippin Kopp Spicy Miso Ramen 73g
Denne varen · 73 g
17,91 kr · 24,53 kr/100 g · laveste 17,91 kr
101 g
20 kr · 19,8 kr/100 g · laveste 20 kr
70 g
17,91 kr · 25,59 kr/100 g · laveste 17,91 kr
100 g
30 kr · 196,08 kr/kg · laveste 30 kr