Datohylla

Varer / Dagligvarer

Italiensk Gårdssalami 300g - BF: 18.09.2026

AS Svindland · 300 g

Italiensk Gårdssalami 300g - BF: 18.09.2026

Italiensk Gårdssalami 300g - BF: 18.09.2026 som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.

Tilbud i butikk

Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.

Pølsemannen

polsemannen.no

300 g

59 kr

Billigst nå

Frakt
I kassen
Kutt
−54 %
Ordinær
129 kr
Enhet
196,67 kr/kg
Dato
Ukjent dato · Best før
Åpne på polsemannen.no

Prishistorikk

Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.

595959585823. sep.28. sep.
Laveste observert: 59 kr 23. sep.Høyeste i perioden: 59 krNå: 59 kr

Bruk

Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.

Om datoen

Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.

Mot bunnen

Laveste observert er 59 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.

Alternativer

Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.

Italiensk Gårdssalami 300g - BF: 18.09.2026

Denne varen · 300 g

59 kr · 196,67 kr/kg · laveste 59 kr

Twist 300g

300 g

49 kr · 163,33 kr/kg · laveste 49 kr