Havaristen
havaristen.no
300 g
49 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 499 kr · 450 kr igjen
- Ordinær
- 49 kr
- Enhet
- 163,33 kr/kg
- Dato
- 27. nov. 2026 · Best før

Freia · 300 g
Twist 300g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Havaristen
havaristen.no
300 g
49 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Havaristen havaristen.no 300 g | 49 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 499 kr · 450 kr igjen | 49 kr | −0 % | 163,33 kr/kg | 27. nov. 2026 Best før | Åpne på havaristen.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 49 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Twist 300g
Denne varen · 300 g
49 kr · 163,33 kr/kg · laveste 49 kr
300 g
12 kr · 40 kr/kg · laveste 12 kr
1500 g
115 kr · 76,67 kr/kg · laveste 115 kr
300 g
35 kr · 116,67 kr/kg · laveste 35 kr
300 g
49,9 kr · 166,33 kr/kg · laveste 49,9 kr
300 g
59 kr · 196,67 kr/kg · laveste 59 kr