FUDI
fudi.no
540 g
107,91 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 691,09 kr igjen
- Ordinær
- 119,9 kr
- Enhet
- 199,83 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Jinbo Selection · 540 g
Sterke Soul Spicy-instantnudler fra Jinbo Selection i praktisk 4-pakning. Klare på få minutter – rask middag eller lunsj med god chilivarme. Se flere varianter i nudler-kolleksjonen . 540 g. Firepakningen er perfekt for husholdninger der de sterke nudlene forsvinner fort. Chilivarmen er tydelig og ærlig – demp den med ost eller egg, eller nyt den ren om du er av det tøffe slaget. Type: Instantnudler.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
540 g
107,91 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 540 g | 107,91 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 691,09 kr igjen | 119,9 kr | −10 % | 199,83 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 107,91 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Jinbo Soul Spicy Noodles 4-pack 540g
Denne varen · 540 g
107,91 kr · 199,83 kr/kg · laveste 107,91 kr
75 g
19 kr · 23,75 kr/100 g · laveste 19 kr
390 g
62,91 kr · 161,31 kr/kg · laveste 62,91 kr