FUDI
fudi.no
390 g
62,91 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 736,09 kr igjen
- Ordinær
- 69,9 kr
- Enhet
- 161,31 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Jinbo Selection · 390 g
Sterk Soul Spicy-nudelsuppe fra Jinbo Selection med krydret buljong. Rask middag eller lunsj – klar på få minutter. Se flere varianter i nudler-kolleksjonen . 390 g. Buljongen er dyp og krydret med skikkelig koreansk futt, og trepakningen sørger for at du har påfyll klart. Topp med egg, vårløk eller en skive ost for den klassiske koreanske kombinasjonen av sterkt og kremet.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
390 g
62,91 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 390 g | 62,91 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 736,09 kr igjen | 69,9 kr | −10 % | 161,31 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 62,91 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Jinbo Soul Spicy Noodles Soup 3-Pack 390g
Denne varen · 390 g
62,91 kr · 161,31 kr/kg · laveste 62,91 kr
75 g
19 kr · 23,75 kr/100 g · laveste 19 kr
540 g
107,91 kr · 199,83 kr/kg · laveste 107,91 kr