Økoland
okoland.no
25 kg
336,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 662,25 kr igjen
- Ordinær
- 449 kr
- Enhet
- 13,47 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

25 kg
Ökovital økologiske gummibjørner uten gelatin er myke og saftige gelébiter laget med ekte fruktjuice. De har en naturlig sødme og friske smaker fra nøye utvalgte økologiske ingredienser, helt uten kunstige tilsetningsstoffer. Søte og deilige gelebjørner med forskjellige smaker fra fruktjuice.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
25 kg
336,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 25 kg | 336,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 662,25 kr igjen | 449 kr | −25 % | 13,47 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 336,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Gummibjørner u/gelatin1,25kg,økologisk, Ökovital
Denne varen · 25 kg
336,75 kr · 13,47 kr/kg · laveste 336,75 kr
5 kg
374,25 kr · 74,85 kr/kg · laveste 374,25 kr
5 kg
374,25 kr · 74,85 kr/kg · laveste 374,25 kr
5 kg
599,25 kr · 119,85 kr/kg · laveste 599,25 kr
5 kg
599,25 kr · 119,85 kr/kg · laveste 599,25 kr
5 kg
599,25 kr · 119,85 kr/kg · laveste 599,25 kr