Rawfoodshop
rawfoodshop.no
5 × 100 g
221 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 378 kr igjen
- Ordinær
- 221 kr
- Enhet
- 44,2 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Herbaveda · 5 × 100 g
Kanel pulver Ceylon ØKO 100g x 5 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
5 × 100 g
221 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 5 × 100 g | 221 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 378 kr igjen | 221 kr | −0 % | 44,2 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 221 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kanel pulver Ceylon ØKO 100g x 5 pakker
Denne varen · 5 × 100 g
221 kr · 44,2 kr/100 g · laveste 221 kr
1 kg
340 kr · 34 kr/100 g · laveste 340 kr
5 × 100 g
208 kr · 41,6 kr/100 g · laveste 208 kr
5 × 100 g
232 kr · 46,4 kr/100 g · laveste 232 kr
3 × 100 g
158 kr · 52,67 kr/100 g · laveste 158 kr
100 g
61 kr · 61 kr/100 g · laveste 61 kr