Rawfoodshop
rawfoodshop.no
1 kg
340 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 259 kr igjen
- Ordinær
- 340 kr
- Enhet
- 34 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Herbaveda · 1 kg
Kanel pulver Ceylon ØKO 1kg som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
1 kg
340 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 1 kg | 340 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 259 kr igjen | 340 kr | −0 % | 34 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 340 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kanel pulver Ceylon ØKO 1kg
Denne varen · 1 kg
340 kr · 34 kr/100 g · laveste 340 kr
1 kg
166 kr · 16,6 kr/100 g · laveste 166 kr
5 × 100 g
221 kr · 44,2 kr/100 g · laveste 221 kr
3 × 100 g
158 kr · 52,67 kr/100 g · laveste 158 kr
100 g
61 kr · 61 kr/100 g · laveste 61 kr