Superkul
superkul.no
290 g
14 kr
Billigst nå
- Frakt
- ca. 49 kr for varen alene
- Kutt
- −71 %
- Ordinær
- 49 kr
- Enhet
- 48,28 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

290 g
Kaset Vegan Japansk Karry med Jasminris – Mikrorett (kan oppbevares i romtemperatur) 290 g (Thailand) som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superkul
superkul.no
290 g
14 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superkul superkul.no 290 g | 14 kr Billigst nå | ca. 49 kr for varen alene | — | 49 kr | −71 % | 48,28 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på superkul.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 14 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kaset Vegan Japansk Karry med Jasminris – Mikrorett (kan oppbevares i romtemperatur) 290 g (Thailand)
Denne varen · 290 g
14 kr · 48,28 kr/kg · laveste 14 kr
1 kg
100 kr · 100 kr/kg · laveste 100 kr