FUDI
fudi.no
107 g
40,41 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 758,59 kr igjen
- Ordinær
- 44,9 kr
- Enhet
- 37,77 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Katsugai · 107 g
Kasugai Frutia Peach Gummy er japanske gelégodterier med saftig, søt ferskensmak. De myke bitene har en realistisk fruktsmak og delikat tekstur som har gjort Kasugai til et kjent navn innen japansk godteri. Se mer i godteriutvalget .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
107 g
40,41 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 107 g | 40,41 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 758,59 kr igjen | 44,9 kr | −10 % | 37,77 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 40,41 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kasugai Frutia Peach Gummy 107g
Denne varen · 107 g
40,41 kr · 37,77 kr/100 g · laveste 40,41 kr
107 g
44,91 kr · 41,97 kr/100 g · laveste 44,91 kr
107 g
44,91 kr · 41,97 kr/100 g · laveste 44,91 kr