FUDI
fudi.no
107 g
44,91 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 754,09 kr igjen
- Ordinær
- 49,9 kr
- Enhet
- 41,97 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Kasugai · 107 g
Kasugai Grape Gummy er japanske gelégodterier med intens og saftig druesmak. Hver bit har en myk, tyggbar tekstur og ekte fruktsmak som gjør dem til en favoritt blant elskere av asiatisk godteri. Se mer i godteriutvalget .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
107 g
44,91 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 107 g | 44,91 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 754,09 kr igjen | 49,9 kr | −10 % | 41,97 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 44,91 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kasugai Grape Gummy 107g
Denne varen · 107 g
44,91 kr · 41,97 kr/100 g · laveste 44,91 kr
107 g
40,41 kr · 37,77 kr/100 g · laveste 40,41 kr
107 g
44,91 kr · 41,97 kr/100 g · laveste 44,91 kr
22 g
29 kr · 48,33 kr/kg · laveste 29 kr
50 g
32 kr · 53,33 kr/kg · laveste 32 kr