Holdbart
holdbart.no
500 g
149,9 kr
Billigst nå
- Frakt
- 89 kr for varen alene
- Kutt
- −0 %
- Ordinær
- 149,9 kr
- Enhet
- 299,8 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

500 g
Khanum Pure Ghee 500g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Holdbart
holdbart.no
500 g
149,9 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Holdbart holdbart.no 500 g | 149,9 kr Billigst nå | 89 kr for varen alene | — | 149,9 kr | −0 % | 299,8 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på holdbart.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 149,9 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Khanum Pure Ghee 500g
Denne varen · 500 g
149,9 kr · 299,8 kr/kg · laveste 149,9 kr
500 g
14,9 kr · 29,8 kr/kg · laveste 14,9 kr
500 g
24,9 kr · 49,8 kr/kg · laveste 24,9 kr
500 g
137 kr · 274 kr/kg · laveste 137 kr
900 g
502 kr · 557,78 kr/kg · laveste 502 kr
360 g
238 kr · 661,11 kr/kg · laveste 238 kr