Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
305 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 294 kr igjen
- Ordinær
- 305 kr
- Enhet
- 610 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 500 g
Kokos Revet Premium ØKO 500g x 5 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
305 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 305 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 294 kr igjen | 305 kr | −0 % | 610 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 305 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kokos Revet Premium ØKO 500g x 5 pakker
Denne varen · 500 g
305 kr · 610 kr/kg · laveste 305 kr
500 g
61 kr · 122 kr/kg · laveste 61 kr
500 g
104 kr · 208 kr/kg · laveste 104 kr
500 g
183 kr · 366 kr/kg · laveste 183 kr
500 g
362 kr · 724 kr/kg · laveste 362 kr
500 g
603 kr · 1 206 kr/kg · laveste 603 kr