Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
166 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 433 kr igjen
- Ordinær
- 166 kr
- Enhet
- 830 kr/kg
- Dato
- 30. jan. 2027 · Best før

Rawfoodshop · 200 g
Kokosnøtt Chips Premium ØKO 200g x 5 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
166 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 200 g | 166 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 433 kr igjen | 166 kr | −0 % | 830 kr/kg | 30. jan. 2027 Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 166 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kokosnøtt Chips Premium ØKO 200g x 5 pakker
Denne varen · 200 g
166 kr · 830 kr/kg · laveste 166 kr
200 g
33 kr · 165 kr/kg · laveste 33 kr
200 g
35 kr · 175 kr/kg · laveste 35 kr
200 g
100 kr · 500 kr/kg · laveste 100 kr
200 g
105 kr · 525 kr/kg · laveste 105 kr
200 g
176 kr · 880 kr/kg · laveste 176 kr