Rawfoodshop
rawfoodshop.no
5 × 400 g
408 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 191 kr igjen
- Ordinær
- 408 kr
- Enhet
- 204 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 5 × 400 g
Kokosnøtt i strips ØKO 500g x 5 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
5 × 400 g
408 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 5 × 400 g | 408 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 191 kr igjen | 408 kr | −0 % | 204 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 408 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kokosnøtt i strips ØKO 400g x 5 pakker
Denne varen · 5 × 400 g
408 kr · 204 kr/kg · laveste 408 kr
6 × 1 kg
189 kr · 31,5 kr/kg · laveste 189 kr
3 × 1 kg
250 kr · 83,33 kr/kg · laveste 250 kr
5 × 1 kg
417 kr · 83,4 kr/kg · laveste 417 kr
5 × 400 g
372 kr · 186 kr/kg · laveste 297 kr
5 × 400 g
390 kr · 195 kr/kg · laveste 312 kr